Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
novár.gif
lll.gif
lll1.gif
lll2.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3086 | 86%)
Ne (248 | 7%)

Návštěvní kniha

Vzhledem k tomu, že návštěvní kniha má sloužit jako čtenářské diskusní fórum a není náhradou za ordinaci, upozorňuji, že v této rubrice NEBUDU na dotazy odpovídat / jen výjimečně /.

Děkuji za pochopení T.L.
 

Vážení návštěvníci těchto stránek,

 

prosím, přijměte toto moje rozhodnutí: Nadále budu odpovídat pouze na mailové dotazy svých klientů. To bude zahrnuto do ceny konzultace v ordinaci. Neposílejte mi tedy již 200 kč honoráře. Nebudu na dotazy již reagovat. Je to mé uvážlivé a poklidné, ale pevné rozhodnutí. Zjistil jsem, že mi takováto práce zabírá stále více a více volného času, který v podstatě již skoro nemám... 

 

Na tomto webu navíc funguje návštěvní kniha, kde také odpovídám na vaše dotazy. V tom budu v přiměřené míře pokračovat. Tím myslím stručné, spíše technické otázky. Tato rubrika je myšlena jako diskuzní fórum + trochu té srandy,... 

 

S úctou (i k sobě), Tomáš Lebenhart

 

Vámi vložené příspěvky v této "Návštěvní knize" nejsou nikam odesílány. Prostě zde můžete napsat své připomínky, názory, zkušenosti, nebo jen diskutovat. Administrátor si vyhrazuje právo nevhodné (vulgární, rasistické atd.) příspěvky odstraňovat. Byl bych také velmi rád, kdyby Vaše příspěvky nebyly anonymní. Proto přináším stručný návod k použití.

Pokud píšete příspěvek, prostě v okénku "Odeslat anonymně-jméno" napíšete své jméno. Pokud reagujete na nějaký již napsaný příspěvek, odkliknete "Reagovat". Do textového pole vepíšete svou reakci a své jméno uvedete opět do stejné kolonky, jako při psaní příspěvku. Poté odešlete.

Ještě bych chtěl na základě pročítání některých Vašich příspěvků připomenout text z ÚVODU těchto stránek:"Upozorňuji ještě, že po telefonu neléčím, je nutno se ke mně objednat. A také nemám dobré zkušenosti s odkazy na jiné osoby. VŽDY je nutný osobní kontakt."

Objednávejte se proto u asistentky MUDr.Lebenharta.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE NÁVŠTĚVNÍ KNIHU JAKO NÁHRAŽKU SKUTEČNÉ LÉČBY. Projděte si rubriku Otázky a odpovědi, kde možná naleznete odpověď kterou požadujete. Práce v ordinaci vyžaduje obrovské soustředění se a celodení praxe celostní medicíny je velmi vyčerpávající. Nelze ještě po večerech zodpovídat dotazy z Návštěvní knihy, neboť je nutné sbírat síly na další den.

Děkuji za pochopení. Radek Sedláček admin.stránek.


 

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2788"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pavla H.: Predvolebni sliby maj vsichni, na to se moc koukat neda. Pro me je dulezity smer, kam se chteji ubirat.. urcita energie kterou maji a jake maji nazory na par zakladnich otazek.
Kdo se o politiku nezajima, neni nic jednodussihe nez si treba na internetu vyplnit volebni kalkulacku, kde odpovim na nekolik zakladnich otazek a prave ten smer mi to ukaze. Tim vyloucim z volby ty strany, ktere chteji opacnym smerem nez ja.
Mango: dá se to tak třeba interpretovat,ale co je to "menší zlo" a jak to mohu vědět...., když se o politiku nezajímám.Navíc předvolební sliby jsou jedna věc....a pak....P.
Pavle H.: Myslim, ze to neni o ignorantstvi. Nas volebni system je nastaven tak, ze pokud nevolim, propadne muj hlas nekomu, kdo je pro me vic neprijatelny, nez nejake mensi zlo. A ten pocit mi vadi.
Zdravím všechny milovníky zlatého moku a odpůrce politiky (politikaření)....právě jsem se vrátila z dloooouhé vycházky, kaštany po kapsách,nádhera...Já místo piva dobré kafíčko..K těm volbám, možná mě budete mít za ignoranta,ale vzhledem k tomu, že už cosi pamatuju, tak to možná pochopíte....Prostě tam nechodím...už pěknou řádku let. je to stejně pořád dokola...spousty slibů, vzájemné špíny, která člověka otráví, ve výsledku se pro obyčejné lidi moc nezmění....Vymění se jen garnitura.....a jede se dál....P
Martina M.: Kocovinka je jenom prevecena zizen.
Mango: Takže bude kocovinka?smiley Půjdu odpoledne běhat, tak si asi taky jedno dám od cestysmiley
A teď už tu zase nikdo není smiley ... jdu na pivo.
Všem: jé já tu zprávu odeslala z nemocnice, šla jsem na Utz s mimi ... a tak jsem reagovala na Martininu mlhu, že je tu mrtvo ... to jste tu ještě nebyly smiley a ono se to sem dostalo nějak pozdě.
Mango: Myslela jsem, že budeš taky v kabinetě ... tak to on tam bude asi sám smiley
smiley s kým ??
Lucy: S Metaxou?
Obrázek týdne
stažený soubor.jpg
Vtip týdne:
stažený soubor (4).jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one