Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
novár.gif
lll.gif
lll1.gif
lll2.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3109 | 86%)
Ne (252 | 7%)

Návštěvní kniha

Vzhledem k tomu, že návštěvní kniha má sloužit jako čtenářské diskusní fórum a není náhradou za ordinaci, upozorňuji, že v této rubrice NEBUDU na dotazy odpovídat / jen výjimečně /.

Děkuji za pochopení T.L.
 

Vážení návštěvníci těchto stránek,

 

prosím, přijměte toto moje rozhodnutí: Nadále budu odpovídat pouze na mailové dotazy svých klientů. To bude zahrnuto do ceny konzultace v ordinaci. Neposílejte mi tedy již 200 kč honoráře. Nebudu na dotazy již reagovat. Je to mé uvážlivé a poklidné, ale pevné rozhodnutí. Zjistil jsem, že mi takováto práce zabírá stále více a více volného času, který v podstatě již skoro nemám... 

 

Na tomto webu navíc funguje návštěvní kniha, kde také odpovídám na vaše dotazy. V tom budu v přiměřené míře pokračovat. Tím myslím stručné, spíše technické otázky. Tato rubrika je myšlena jako diskuzní fórum + trochu té srandy,... 

 

S úctou (i k sobě), Tomáš Lebenhart

 

Vámi vložené příspěvky v této "Návštěvní knize" nejsou nikam odesílány. Prostě zde můžete napsat své připomínky, názory, zkušenosti, nebo jen diskutovat. Administrátor si vyhrazuje právo nevhodné (vulgární, rasistické atd.) příspěvky odstraňovat. Byl bych také velmi rád, kdyby Vaše příspěvky nebyly anonymní. Proto přináším stručný návod k použití.

Pokud píšete příspěvek, prostě v okénku "Odeslat anonymně-jméno" napíšete své jméno. Pokud reagujete na nějaký již napsaný příspěvek, odkliknete "Reagovat". Do textového pole vepíšete svou reakci a své jméno uvedete opět do stejné kolonky, jako při psaní příspěvku. Poté odešlete.

Ještě bych chtěl na základě pročítání některých Vašich příspěvků připomenout text z ÚVODU těchto stránek:"Upozorňuji ještě, že po telefonu neléčím, je nutno se ke mně objednat. A také nemám dobré zkušenosti s odkazy na jiné osoby. VŽDY je nutný osobní kontakt."

Objednávejte se proto u asistentky MUDr.Lebenharta.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE NÁVŠTĚVNÍ KNIHU JAKO NÁHRAŽKU SKUTEČNÉ LÉČBY. Projděte si rubriku Otázky a odpovědi, kde možná naleznete odpověď kterou požadujete. Práce v ordinaci vyžaduje obrovské soustředění se a celodení praxe celostní medicíny je velmi vyčerpávající. Nelze ještě po večerech zodpovídat dotazy z Návštěvní knihy, neboť je nutné sbírat síly na další den.

Děkuji za pochopení. Radek Sedláček admin.stránek.


 

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4310"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Lucy: děkujem za připomenutí Lucinko.Když jsem o Clemensovi Cubym četla poprvé,až mě mrazilo.Co všechno dokáže lidská mysl a jaký je to mocný nástroj při uzdravování těla..( a to i přes negativní prognozy odborníků i "odborníků"...)..ukázal na svém příkladě, jak je důležité si něco nejen přát,ale vědět, že to tak je a bude...smiley.krásný den Pavla
Pro milovníky koček dávám typ na vánoční dárek- kniha: Kočka telepatický zířič z Vesmíru, autorka Zdenka Blechová. www.zdenkablechova.cz
L.
Clemens Kuby a hosté: Jaroslav Dušek a Ondřej Smeykal
https://youtu.be/T7_82H6U3sk

Pokud neznáte příběh Clemense Kubyho, mohl by Vás oslovit. Mluvil o něm Jaroslav Dušek v Duši K s MUDr. Šulou.
Lucy
Le, Foxy: to máte tak se vším....chuť exotického ovoce, pěkně zralé, šťavnaté někde v tropech, čerstvě vylovené plody moře a ryby, nebo ty oříšky....vždy je to TAM na místě lepší a chutnější.Ach ty sladké vzpomínky....nejchutnější a největší datle ,kterým říkají Prsty světla jsem jedla v tuniské oáze Tozeur.Roste tam prý na 200 000 palem, nabídli nám nějaký alkohol z palmové šťávy.No naštěstí jsem odolala....ti odvážnější pak měli vítr ve střevech...smiley. Zato jsem si užila projíž´dku drožkou , zvlášť když jsem ukecala kočího, aby mě pustil na kozlík....fičeli jsme pod palmami ostošestsmiley.
Foxy: Já bych v těhle oblastech fakt žít nemohl..asi bych se tam uslintal...Le.smiley
Před mnoha lety mi kamarád přivezl pytlík pistáciových oříšků přímo z Íránu. Teda řeknu vám, že tak obrovské a chutné oříšky už jsem od té doby nikdy nejedla, natož abych je viděla někde v obchodě u nás nebo i v západní Evropě smiley
Radce: Hana Červenková http://www.homeopatie-konstelace.cz
Monice: asi nejspolehlivější je nakupovat tyto plody v prodejnách zdravé výživy, kde většinou mají zboží v bio kvalitě nebo spolehlivě nesířené.
Případně někde ve spolehlivém e-shopu.Pokud to není na etietě, tak nesířené poznám jen meruňky, tam je ten rozdíl markantní.
Jak píše Lucy, když si dáte vedle sebe sířené a bio meruňky vidíte ten rozdíl.Pavla
Datle: Jednou mi Saud na Srí Lance nabídl datli. Od té doby už jiné než ze Saudské arábie, popř. Emirátů nechci... Prý také z Izraele jsou kvalitní. Le.
Monice: To se takto posoudit nedá. Lépe koupit takové, kde je uvedeno, že plody nejsou sířené, z kvalitního zdroje. Jen pro info vkládám:
Podle čeho poznáte sířené a nesířené ovoce?

BARVA (primární znak)
Nesířené (přírodní) ovoce má přirozenější barvu vzhledem k procesu sušení. Jsou to tmavější odstíny barev, převážně - žlutá, hnědá. Sířené ovoce má mnohem výraznější až nepřirozenou barvu, protože oxid siřičitý brání úniku barvy.

CHUŤ
Do sířeného ovoce je zpravidla přidáván ještě cukr, pravděpodobně kvůli chuti. Sířené ovoce je sladké – chutná jako bonbóny. Jestliže ovoce neumyjete, cítíte na povrchu neviditelnou „krustu“. Nesířené (přírodní) sušené ovoce chutná přirozeně jako ovoce. Když máte ovoce v puse, ucítíte přírodní sladkost plodů.

Snad Vám to trochu pomůže smiley. Lucy
Obrázek týdne
stažený soubor (2).jpg
Vtip týdne:
stažený soubor.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one