Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
novár.gif
lll.gif
lll1.gif
lll2.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3834 | 88%)
Ne (252 | 6%)

Návštěvní kniha

Vzhledem k tomu, že návštěvní kniha má sloužit jako čtenářské diskusní fórum a není náhradou za ordinaci, upozorňuji, že v této rubrice NEBUDU na dotazy odpovídat / jen výjimečně /.

Děkuji za pochopení T.L.
 

Vážení návštěvníci těchto stránek,

 

prosím, přijměte toto moje rozhodnutí: Nadále budu odpovídat pouze na mailové dotazy svých klientů. To bude zahrnuto do ceny konzultace v ordinaci. Neposílejte mi tedy již 200 kč honoráře. Nebudu na dotazy již reagovat. Je to mé uvážlivé a poklidné, ale pevné rozhodnutí. Zjistil jsem, že mi takováto práce zabírá stále více a více volného času, který v podstatě již skoro nemám... 

 

Na tomto webu navíc funguje návštěvní kniha, kde také odpovídám na vaše dotazy. V tom budu v přiměřené míře pokračovat. Tím myslím stručné, spíše technické otázky. Tato rubrika je myšlena jako diskuzní fórum + trochu té srandy,... 

 

S úctou (i k sobě), Tomáš Lebenhart

 

Vámi vložené příspěvky v této "Návštěvní knize" nejsou nikam odesílány. Prostě zde můžete napsat své připomínky, názory, zkušenosti, nebo jen diskutovat. Administrátor si vyhrazuje právo nevhodné (vulgární, rasistické atd.) příspěvky odstraňovat. Byl bych také velmi rád, kdyby Vaše příspěvky nebyly anonymní. Proto přináším stručný návod k použití.

Pokud píšete příspěvek, prostě v okénku "Odeslat anonymně-jméno" napíšete své jméno. Pokud reagujete na nějaký již napsaný příspěvek, odkliknete "Reagovat". Do textového pole vepíšete svou reakci a své jméno uvedete opět do stejné kolonky, jako při psaní příspěvku. Poté odešlete.

Ještě bych chtěl na základě pročítání některých Vašich příspěvků připomenout text z ÚVODU těchto stránek:"Upozorňuji ještě, že po telefonu neléčím, je nutno se ke mně objednat. A také nemám dobré zkušenosti s odkazy na jiné osoby. VŽDY je nutný osobní kontakt."

Objednávejte se proto u asistentky MUDr.Lebenharta.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE NÁVŠTĚVNÍ KNIHU JAKO NÁHRAŽKU SKUTEČNÉ LÉČBY. Projděte si rubriku Otázky a odpovědi, kde možná naleznete odpověď kterou požadujete. Práce v ordinaci vyžaduje obrovské soustředění se a celodení praxe celostní medicíny je velmi vyčerpávající. Nelze ještě po večerech zodpovídat dotazy z Návštěvní knihy, neboť je nutné sbírat síly na další den.

Děkuji za pochopení. Radek Sedláček admin.stránek.


 

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1222"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Hance H: Tady řvu já, protože tu máme po kotníky nového sněhu...Le.smiley
Hance H.: já Vás taky zdravím...tady mlhavo, slunce odešlo asi do Opavysmiley, ptáci dnes nesměle típli jen poránu...JInak myslím si že vizualizace je jedna z nejlepších uzdravujících metod....ano pan doktor je borec v tom smyslu, že nejen doktor, ale s titulem profesor z nějaké větší kliniky.... dovedl do média nahlas říci že mohou být i jiné možnosti nejen klasická medicína.Hlavně se mi líbilo, že zdůrazňoval jak prevenci tak i zlešování stavu kardio pacientů pomocí zdravé stravy, dostatek přiměřeného pohybu ( toho se nebát)...a pozitivního myšlení, koníčků apod.Pavla
Pavle H. - jo, Pavli dějou se věcísmiley Myslím, že už jsem to tady psala, moje sestřenice zná pána, který se zbavil všech léků na srdce tím, že si 2x denně v leže, v rozjímavém stavu spustil ve svém těle několik permoníků, kteří mu pracovali na obnově oběhového systému. Po několika měsících byl bez medikace. A on vůbec neví, jak ho to s těmi permoníky napadlosmiley Ale ten lékař je borec, že připustil spontánní vyléčení. Zdravím vás do Zlína. Tady v Opavě probleskává sluníčko a řvou ptáci smiley Hanka
Včera jsem zachytila v rádiu nějaký diskusní pořad s kardiologem o srdečním selhávání a pod. Volala posluchačka, která se pochlubila nazvala to spontánní uzdravení po vysazení všech léků od lékaře ( ale neřekla, zda brala nějakou přírodní léčbu) - trpěla původně na vysoký tlak, cholesterol, arytmie....cítí se dobře a na kontrolách O.K. Ale hlavně jí arytmie odezněly poté, co ji uštkla zmije....Pan doktor sice podotkl, že nezná nějaká jiné obdobné případy,ale připustil, že je to možné a ke zlepšení stavu paní blahopřál...P.
Věře: zkuste se zamyslet, proč se tak syn chová, jaké má kolem sebe prostředí.Taky jsme si prošli podobný (stejné problémy jako popisujete,od chvíle kdy syn nastoupil do školy),ale homeopatika jen zmírňovala projevy,neřešila příčinu.My se nakonec dostali na individuální rodin. konstelace a tam se všechno otevřelo jako karty na stole.Byli jsme překvapeni a došlo nám, že spoustu věcí člověku nedojde,přestože si myslí, že rodina funguje dobře a dítě má všechno,co potřebuje.Zkuste najít zkušeného odborníka v této oblasti (pozor na výběr),bude to rychlejší a nepomůže to jen vašemu synovi.Já můžu za naší rodinu jen doporučit.
Věře: 15. 1x denně. Le.
Děkuji za radu. Zpočátku bych zkusila calcareu jen s jakym ch a jak davkovat. ? Zvazim objednani syna u vas. Moc dekuji.
Věře: Nejčastěji pomáhá Calcarea phospohorica - ale přidávám dle potřeby Guna BDNF ev Guna Awareness + Guna Cell. Musím toto posuzovat v ordinaci individuálně. Le.
Od zítra bude v rubrice Nové články opět po čase vycházet nový román s názvem Sicílie. Pro lepší orientaci budou díly průběžně číslovány. Le.smiley
Le a Květě - děkuji za rady. H.
Opravy: Něco vyřešily bachovky a AE zapracovaly... omlouvám se, ach ten češtin...smiley
Obrázek týdne
stažený soubor.jpg
Vtip týdne:
stažený soubor (8).jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one