Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
novár.gif
lll.gif
lll1.gif
lll2.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808

 
Regenračné centrum

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3077 | 86%)
Ne (247 | 7%)

Doporučuji akce

Zdravíme všechny příznivce homeopatie a posíláme pozdravy od našich slovenských sousedů!?

Pokud byste se chtěli vydat za homeopatickým vzděláváním na Slovensko a spojit tak příjemné (prodloužený víkend) s užitečným (kvalitní přednáška zahraničního lektora), posíláme Vám nabídku seminářů s mezinárodně uznávanými lektory, které pořádá škola pana doktora Petrociho.

http://www.akademiahomeopatie.sk/events/seminare/zahranicne-seminare/

Paní Jana Petrociová se těší na Vaše přihlášky!

 

Lenka Pomněnka

Obrázek 8.png
Obrázek 9.png
ateli.jpg
Ahoj a dobrý den, 
zdravím všechny....
Uvolnily se 2 místa na výlet na  pyramidy v Bosně a mám 2 místa volná v autě.
Podmínky zůstávají.
Kdo má zájem, prosím, obratem se mi ozvěte.
Martina Kormundová

Dobrý podvečer milí přátelé. 
Tento mail posílám všem, kdo se již přihlásili + těm, kteří ještě o tom uvažujete na základě webinářů - jak víte, tak se tam upravuje zdraví i diabetikům a onkologickým pacientům, artritikům,....

Zájezd na pyramidy a do tunelů se uskuteční v termínu 4.-7. 10. 2017
Odjezd z Brna ve středu 4.7.2017 v 6:00 ráno. Pojedeme osobními auty, poskládáme se podle volných míst. Příjezd do Visoka kolem 17. h. Návrat během soboty 7.10. dle dohody.
V ceně je ubytování, vegetariánská strava (snídaně formou švédského stolu a večeře), vstupné do labyrintu, terapie v tunelech, průvodcovství. Dopravu si hradí každý sám tomu, kdo ho poveze.
Případné další přihlášky prosím obratem, aby bylo možno rezervovat ubytování.
Termín na zvýhodněné zálohy do konce týdne:
Pozor, kdo zaplatí už v záloze 220 EUR (5720 Kč), nebude již nic doplácet. Pro ostatní je celková cena 240 EUR .
Běžnou zálohu 150 EUR (3900 Kč) pošlete v Kč na č. ú. 2742985143/0800
nebo v EUR -  150 EUR do Tatrabanky na č. ú. 2933467867/1100 (IBAN: SK4011000000002933467867). 
Do poznámky pro příjemce uveďte Vaše příjmení-Pyramidy
Zdena a paní Zieglerová mají již zaplaceno.
Nejpozději týden předem obdržíte podrobné instrukce. 
Hezký večer

Ing. Stanislav Musil

+420 602 679 555 - SMS preferred
skype:    sm.gold
 -- 
S pozdravem
 
Centrum zdraví a regenerace REVITAL 
MUDr. Martina Kormundová
Svatopluka Čecha 679, 55101 Jaroměř
Tel.: 725 145 409
informace.gif

Vážené kolegyně, milí kolegové,

 

dovolujeme si Vám připomenout blížící se seminář Tona Jansena, který proběhne v Praze o prodlouženém víkendu 17.-19. listopadu 2017.

Seminář je určen pro všechny, kdo četli knihu o metodě Tona Jansena „Ohněm proti ohni“, seznámili se teoreticky s metodou a rádi by ji uvedli do praxe ať už na svém konkrétním případu nebo na případech, které budeme probírat. Ton je připraven zodpovědět všechny dotazy, které vyplynuly z praxe účastníků, kteří již v jeho škole vloni studovali a metodu celý rok praktikovali. Kromě praktické části proběhnou i přednášky na tato témata:

 

  1. Hormonální systém člověka, jeho harmonizace a cesta k jeho přirozenému fungování pomocí HDT
  2. Diabetes – civilizační hrozba současnosti a její možné řešení pomocí HDT
  3. Atritidy a revmatitidy a jejich řešení pomocí HDT

 

V případě zájmu a příznivých časových možností je Ton připraven odpřednášet i další část malých rostlinných léků, které se setkaly na loňských přednáškách u posluchačů s velmi příznivým ohlasem.

 

V případě, že víte o někom, koho tato metoda a její použití zajímá a ještě se s ní neseznámil, knihu v češtině lze zakoupit zde: http://pomnenka-naturalis.cz/ohn%C4%9Bm-proti-ohni-ton-jansen-2 . V sekci knihy ji seženete i v anglickém jazyce pro Vaše zahraniční kolegy.

Ton přednáší v angličtině a s překladem do češtiny.

 

Děkujeme za případné předání e-mailu Vašim kolegům, kteří by mohli mít o metodu zájem. Je to skvělá pomůcka pro každého homeopata, protože pomáhá řešit překážky v léčbě způsobené nadměrnou medikací klientů, řeší problémy způsobené očkováním, užíváním drog, znečištěným prostředím, i další závažné chronické a civilizační nemoci, u kterých je působení klasické homeopatie samo o sobě bez odstranění příčiny pomalé nebo nedostatečné. Tato metoda má skvělé výsledky i při harmonizaci hladin látek tělu vlastních.

 

Děkujeme a těšíme se na Vás!

 

Ton Jansen a Lenka Pomněnka

 

 

P.S. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat. Pokud máte o seminář zájem, vyplňte, prosím, přihlášku (jakýmkoli způsobem) a pošlete zpět. Pokud podnikáte, zadejte fakturační údaje, bude Vám vystavena faktura s možností odpočtu DPH.

https://sites.google.com/view/naomi-aldort-v-cr-2017/13-10-praha?authuser=0
image-proxy.jpg

Vážení studenti, přátelé a kolegové,

 

v říjnu 2017 u nás začíná další školní rok a pro mě je velkým potěšením, že vám mohu představit několik důležitých novinek, které, jak věřím, povedou ke zlepšení homeopatického vzdělávání v ČR a na Slovensku a zpřístupní naše kurzy mnohem širšímu okruhu studentů, aniž bychom dělali jakékoliv kompromisy v kvalitě.

 

Jedním z mých hlavních cílů je vytvořit kvalitní a důvěryhodné centrum vzdělávání v klasické homeopatii, které bude sloužit nejen novým studentům, kteří se chtějí stát homeopaty, ale také našim absolventům, absolventům jiných homeopatických škol a v neposlední řadě praktikujícím homeopatům.

 

Jednou z hlavních novinek je zřízení online služby, která umožňuje připojení v reálném čase na naše kurzy a umožňuje tak účast i studentům, kteří to k nám mají daleko.

 

Další novinkou je rozšíření nabídky kurzů tak, aby vyhovovaly potřebám absolventů či praktikujích homeopatů.

 

Nad rámec 3-letého intenzivního výcviku je možno využít nadstavbové kurzy, které jsou složeny z jednotlivých částí 3-letého kurzu a jsou tak vhodné pro studenty, kteří nechtějí studovat celé tři roky ale zároveň by se rádi zdokonalili v určité oblasti, jako například získání více zkušeností prostřednictvím praktického klinického výcviku nebo hlubší porozumění či zopakování teorie nebo materie mediky.

 

Pro absolventy či praktikující homeopaty máme k dispozici 2 druhy tzv. refresh kurzů. První je zaměřen na kompletní zvládnutí teorie a materie mediky a kopíruje osnovy prvního ročníku 3-letého kurzu a druhý je zaměřen na analýzu, dlouhodobé vedení případu a repertorizaci a bude probíhat jako výuka na mých vlastních dlouhodobě vedených případech. Výuku povedu já (Petr Zachariáš) a studenti z ní získají audio nahrávky + videa z úseků, kde se provádí repertorizace a analýza za pomocí repertoria. Studenti přímo uvidí mojí plochu a re pertorizaci. Tento kurz je velmi vhodný zejména pro naše absolventy, ale i všechny, kdo mají již zkušenosti a chtějí zůstat v kontaktu s homeopatií a komunitou klasických homeopatů a nadále prohlubovat své znalosti.

 

Další novinkou je kurz akutní materie mediky, který je rozdělen na 2. části, z nichž každá obsahuje 40 léků, které jsou dále diferencovány z mnoha malými léky během každé přednášky. Akutní materie medika, respektive schopnost předepsat lék v akutní situaci, vyžaduje velmi komplexní znalost materie mediky. Z tohoto důvodu budeme studovat léky zcela jiným způsobem, než bylo doposud zvykem. Namísto rozdělení léků do skupin (např. léky často indikované při angíně nebo cystitidě) probereme během tohoto kurzu 40 léků s důrazem na to, jak se potíže každého z nich projevují ; u různých typů akutních onemocnění, u kterých daný lék může být indikován. Studenti se proto nebudou učit např. skupinu léků "na něco", ale u každého léku uvidí kompletní spektrum akutních nemocí, u kterých daný lék může být indikován s důrazem na klíčové znaky, které jsou přítomny u každé z těchto akutních nemocí. Student tak léky pochopí na úrovni jejich hlavních (klíčových) symptomů u akutních nemocí a naučí se rozpoznat jedinečný vzorec každého z nich. 

 

Všechny tyto kurzy je možno studovat jak dálkově prostřednictvím nové online služby (více v příloženém souboru) nebo prezenčně.

 

Fantazii se meze nekladou a vy máte možnost vybrat si kurz přesně na míru svých potřeb nebo kurzy libovolně kombinovat. Přehled těchto kurzů naleznete v přiloženém souboru.

 

Všem Vám moc děkuji za vaši věrnost a podporu bez které by se tato vize nikdy nemohla uskutečnit. Budu moc rád za šíření této zprávy všem lidem, kteří by o tyto vzdělávací programy mohli mít zájem.

 

Přeji Vám krásné léto a těším se naviděnou,

 

Petr Zachariáš

Prague College of Classical Homeopathy

Tel: (+420) 604 104 578

E-mail: pzacharias@pcch.cz

Web: http://www.pcch.cz

Mnoho informací najdete na:   www.bioara.cz / PŘEDNÁŠKY V PRAZE a www.medicelo.cz
Datum - 2017 Přednášející Přednášející Přednášející
Koná se: obvykle 2. sobota v měsíci     
14. leden    
Proběhlo
Iveta NUROVÁ                     Totální diagnostika                          vyloučí zbytečné zátěže organizmu nadbytečnými antiparazitiky a elegantně vyřeší i další problémy s detoxikací. Pouze bezchybná diagnóza připraví cestu k uzdravení a znovunabytí  životní energie. www.studiobiorezonance.cz// Izabela KLIMOVÁ, MAD         Léčba rakoviny jinak.                 Rakovina je jedním z největších "strašáků"moderní doby. Jak kromě chirurgického zákroku,chemo a radio terapie lze ještě léčit tuto zákeřnou nemoc? Termoterapie je jedna z metod, za kterou její objevitelé obdrželi Nobelovou cenu. MUDr. Emil ZÁHUMENSKÝ
Racionální podpůrná terapie přispívá k záchraně před amputací a často i k záchraně života.
https://www.youtube.com/watch?v=A7MRok40Kd4
11. únor    
Proběhlo
Petr CHOBOT
Získejte přístup k nesmírně účinným šamanským rostlinným prostředkům, schopným vyléčit i velmi vážné choroby. http://livepharmacy.eu/cs/
Martina ANDREWS
Základy vědomého stravování
Mohu se svým tělem opravdu mluvit, a mohu získat jeho spolupráci při léčení nemocí?
http://www.nourish.cz/aboutme
Martina NOVOTNÁ
Řízenou detoxikací a přírodní suplementací úspěšně ozdravíte a omladíte organizmus energeticko informačně až na buněčné úrovni. Zlepší se vám zrak...
http://www.cesta-k-sobe.cz/
11. březen    
Proběhlo
Mgr. Ivana VALOVÁ
Trávicí soustava a slinivka břišní
......
 
 
http://www.atlantskaskola.cz/
Jaromír ŠRUBAŘ
Jsem žákem prof. Ignatěnka 
a dále se vzdělávám v subinformačních technologiích a jejich aplikací v denním životě. http://www.karmaporadna.cz/
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
8. duben    
Proběhlo
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
13. květen    
Proběhlo
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
10. červen    
Proběhlo
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Lenka HAVELKOVÁ
Faster EFT a je po problémech
F-EFT pracuje rychleji, jde hlouběji a výsledky trvají delší dobu. Je snazší, naučit se a k používání není nutný žádný manuál...
 
http://faster-eft.cz/fastereft/
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
PRÁZDNINY      
9. září
Proběhlo
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
14. říjen    
Proběhlo
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
11. listopad    
Proběhlo
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
19. prosinec    
Proběhlo
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
Jitka Neugebauerová
Lékaři mne již zatratili!
 
       
       
       
       
 
 
Obrázek týdne
FpjOikt9NqnaVSrQqaVfrR3BX6hsqyyGY9Gz7-xwcag2aOxRRnYYyqu-LQA3yrkM8tZFGHw.jpg
Vtip týdne:
xzZevbdFfpvonWQ-WtSqYghSAv9r_ZePgxc0rNtGuIyQ5Flv62Elnb4tADfKuQzD50UYT9E.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Vyhledávání na webu


Magie, bylinky, čakry, kameny a další zajímavosti zde:
Tyto stránky vytvořil na systému WEBGARDEN


Doporučuji:


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one